| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
Profesyonel zanaatkarlar, amatörler ve DIY meraklıları için tasarlanmış, hassas şekilde tasarlanmış 9 mm kesici bıçaklar. Yüksek karbonlu çelikten üretilen bu bıçaklar, üstün kesme performansı için olağanüstü keskinlik, dayanıklılık ve aşınma direnci sunar.
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
|---|---|
| Genişlik | 9 mm |
| Kalınlık | 0,38 mm |
| Uç Açısı | 30° |
| Uzunluk | 109 mm |
| Segmentler | 9 Segment |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Paketleme Seçenekleri | 10/100/1000/8000 adet |
Bu hassas kesici bıçaklar çeşitli profesyonel ve endüstriyel uygulamalar için idealdir:
Paketleme Detayları:Tüp başına 10 adet, küçük kutu başına 10 tüp, karton başına 8 büyük kutu. Minimum sipariş miktarı: 1 karton (8000 adet).
| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
Profesyonel zanaatkarlar, amatörler ve DIY meraklıları için tasarlanmış, hassas şekilde tasarlanmış 9 mm kesici bıçaklar. Yüksek karbonlu çelikten üretilen bu bıçaklar, üstün kesme performansı için olağanüstü keskinlik, dayanıklılık ve aşınma direnci sunar.
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
|---|---|
| Genişlik | 9 mm |
| Kalınlık | 0,38 mm |
| Uç Açısı | 30° |
| Uzunluk | 109 mm |
| Segmentler | 9 Segment |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Paketleme Seçenekleri | 10/100/1000/8000 adet |
Bu hassas kesici bıçaklar çeşitli profesyonel ve endüstriyel uygulamalar için idealdir:
Paketleme Detayları:Tüp başına 10 adet, küçük kutu başına 10 tüp, karton başına 8 büyük kutu. Minimum sipariş miktarı: 1 karton (8000 adet).