| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Segment Sayısı | 9 Segment |
| Özellikler | PPF İçin Gelişmiş Yedek Bıçak Uçları |
| Ambalaj Bilgisi | 10/100/1000/8000 |
| Uç Açısı | 30° |
| Genişlik | 9mm |
| Ham Madde | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Renk | Siyah |
| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Segment Sayısı | 9 Segment |
| Özellikler | PPF İçin Gelişmiş Yedek Bıçak Uçları |
| Ambalaj Bilgisi | 10/100/1000/8000 |
| Uç Açısı | 30° |
| Genişlik | 9mm |
| Ham Madde | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Renk | Siyah |