| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Genişlik | 9mm |
| Kalınlık | 0.38mm |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Uç Açısı | 30° |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Renk | Siyah |
| Paket İçeriği | Tüp Başına 10 Kesici Bıçak Ucu |
| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Genişlik | 9mm |
| Kalınlık | 0.38mm |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Uç Açısı | 30° |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Renk | Siyah |
| Paket İçeriği | Tüp Başına 10 Kesici Bıçak Ucu |