| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Bölüm sayısı | 9 Bölüm |
| Paket İçeriği | Tüp başına 10 kesme bıçağı |
| Paketleme Bilgisi | 10/100/1000/8000 |
| Uç açısı | 30° |
| Kesme açısı | 30 derece. |
| Genişliği | 9 mm |
| Uzunluk | 109 mm |
| Kalınlığı | 0.38mm. |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Özellikleri | PPF için gelişmiş dolgu bıçağı - Küçük kesiciler bıçağı |
| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Bölüm sayısı | 9 Bölüm |
| Paket İçeriği | Tüp başına 10 kesme bıçağı |
| Paketleme Bilgisi | 10/100/1000/8000 |
| Uç açısı | 30° |
| Kesme açısı | 30 derece. |
| Genişliği | 9 mm |
| Uzunluk | 109 mm |
| Kalınlığı | 0.38mm. |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Özellikleri | PPF için gelişmiş dolgu bıçağı - Küçük kesiciler bıçağı |