| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Segment Sayısı | 9 Segment |
| Renk | Siyah |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Genişlik | 9mm |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Kalınlık | 0,38 mm |
| Paket İçeriği | Tüp Başına 10 Kesici Bıçak |
| Paketleme Seçenekleri | 10/100/1000/8000 |
| Adedi: | One Carton (8000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Segment Sayısı | 9 Segment |
| Renk | Siyah |
| Kesme Açısı | 30 Derece |
| Genişlik | 9mm |
| Kenar Tipi | Keskin |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Kalınlık | 0,38 mm |
| Paket İçeriği | Tüp Başına 10 Kesici Bıçak |
| Paketleme Seçenekleri | 10/100/1000/8000 |