| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Kullanımı | Kağıt, Karton, Plastik ve Diğer Malzemeleri Kesmek |
| Kaplama | Pas geçirmez kaplama |
| Uyumlu | 18 mm kesme bıçağı |
| Satır sayısı | 7 |
| Bıçak kalınlığı | 0.5mm |
| Blade Rengi | Siyah |
| Kılıç Genişliği | 18 mm |
| Açı | 60° |
| Uzunluk | 109 mm |
| Kenar Tipi | Keskin, Düz Kenar |
| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Kullanımı | Kağıt, Karton, Plastik ve Diğer Malzemeleri Kesmek |
| Kaplama | Pas geçirmez kaplama |
| Uyumlu | 18 mm kesme bıçağı |
| Satır sayısı | 7 |
| Bıçak kalınlığı | 0.5mm |
| Blade Rengi | Siyah |
| Kılıç Genişliği | 18 mm |
| Açı | 60° |
| Uzunluk | 109 mm |
| Kenar Tipi | Keskin, Düz Kenar |