| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Segment Sayısı | 8 |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Bıçak Genişliği | 18mm |
| Kullanım | Kağıt, Karton, Plastik ve Diğer Malzemeleri Kesme |
| Bıçak Kalınlığı | 0.5mm |
| İle Uyumlu | 18mm Kesici Bıçak |
| Bıçak Rengi | Siyah |
| Kaplama | Paslanmaya karşı dayanıklı Kaplama |
| Açı | 60° |
| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Uzunluk | 109mm |
| Segment Sayısı | 8 |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Bıçak Genişliği | 18mm |
| Kullanım | Kağıt, Karton, Plastik ve Diğer Malzemeleri Kesme |
| Bıçak Kalınlığı | 0.5mm |
| İle Uyumlu | 18mm Kesici Bıçak |
| Bıçak Rengi | Siyah |
| Kaplama | Paslanmaya karşı dayanıklı Kaplama |
| Açı | 60° |