| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Bıçak Tipi | Çekil |
| Malzeme | Yüksek karbonlu çelik |
| Uzunluk | 109 mm |
| Açı | 60° |
| Blade Rengi | Siyah |
| Uyumlu | 18 mm kesme bıçağı |
| Bölümler | 8 |
| Bıçak kalınlığı | 0.5mm |
| Sertifikalar | CE-ROHS, MSDS |
| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Bıçak Tipi | Çekil |
| Malzeme | Yüksek karbonlu çelik |
| Uzunluk | 109 mm |
| Açı | 60° |
| Blade Rengi | Siyah |
| Uyumlu | 18 mm kesme bıçağı |
| Bölümler | 8 |
| Bıçak kalınlığı | 0.5mm |
| Sertifikalar | CE-ROHS, MSDS |