| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Bıçak Genişliği | 18mm |
| Toplam Uzunluk | 109mm |
| Bıçak Kalınlığı | 0.5mm |
| Segment Sayısı | 8 |
| Çizgi Sayısı | 7 |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Renk | Siyah |
| Uyumluluk | 18mm Kesici Bıçak |
| Adedi: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standart ambalaj: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Bıçak Genişliği | 18mm |
| Toplam Uzunluk | 109mm |
| Bıçak Kalınlığı | 0.5mm |
| Segment Sayısı | 8 |
| Çizgi Sayısı | 7 |
| Malzeme | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Renk | Siyah |
| Uyumluluk | 18mm Kesici Bıçak |