| Standart ambalaj: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Ödeme yöntemi: | T/T In Advance |
| Ürün Adı | Bahçe Makası, Meyve Toplama Makası |
| Sertlik | HRC58-60 |
| Bıçak Malzemesi | SK5 Yüksek Karbonlu Çelik |
| Bıçak Şekli | Bükümlü Bıçaklar |
| Uzunluk | 155mm |
| Net Ağırlık | 80g |
| Renk | Kırmızı Saplı Siyah Bıçaklar |
| Üretim Süreci | Isıl İşlem |
| Birincil Uygulama | Yuvarlak Meyveleri Toplama (Elma, Portakal) |
| Standart ambalaj: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Ödeme yöntemi: | T/T In Advance |
| Ürün Adı | Bahçe Makası, Meyve Toplama Makası |
| Sertlik | HRC58-60 |
| Bıçak Malzemesi | SK5 Yüksek Karbonlu Çelik |
| Bıçak Şekli | Bükümlü Bıçaklar |
| Uzunluk | 155mm |
| Net Ağırlık | 80g |
| Renk | Kırmızı Saplı Siyah Bıçaklar |
| Üretim Süreci | Isıl İşlem |
| Birincil Uygulama | Yuvarlak Meyveleri Toplama (Elma, Portakal) |