| Standart ambalaj: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Ödeme yöntemi: | T/T In Advance |
| Ürün Adı | Bahçe Makasları, Meyve Toplama Makasları |
|---|---|
| El tipi | Ergonomik El |
| Uzunluk | 155 mm |
| Bıçak şekli | Eğilmiş bıçaklar |
| Bıçak malzemesi | SK5 Yüksek karbonlu çelik |
| Renk | Kırmızı El ve Siyah Kılıçlar |
| Sertlik | HRC58-60 |
| Ürünün Net Ağırlığı | 80 g |
| Paket | 10 PCS × 20 = 200 PCS/karton |
| Süreç | Isı Tedavisi |
| Standart ambalaj: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Ödeme yöntemi: | T/T In Advance |
| Ürün Adı | Bahçe Makasları, Meyve Toplama Makasları |
|---|---|
| El tipi | Ergonomik El |
| Uzunluk | 155 mm |
| Bıçak şekli | Eğilmiş bıçaklar |
| Bıçak malzemesi | SK5 Yüksek karbonlu çelik |
| Renk | Kırmızı El ve Siyah Kılıçlar |
| Sertlik | HRC58-60 |
| Ürünün Net Ağırlığı | 80 g |
| Paket | 10 PCS × 20 = 200 PCS/karton |
| Süreç | Isı Tedavisi |